Kreditový systém

Nabite si

digitálnu kartu

a plaťte s ňou

Komplexný platobný a kreditový systém na bezhotovostné platby. Uzatvorený systém pre festivaly, športoviská, kaviarne, reštaurácie, eventové agentúry a firmy.

Komplexný platobný a kreditový systém na bezhotovostné platby. Uzatvorený systém pre festivaly, športoviská, kaviarne, reštaurácie, eventové agentúry a firmy.

Systém na bezhotovostné platby pre akúoľvek veľkosť organizácie

Bezhotovostné platby pre organizácie akejkoľvek veľkosti. Či chcete bezhotovostné platby na jednom predajnom mieste alebo máte stovky rôznych predajných miest máme pre vás užitočné riešenie.

1

Rýchle a jednoduché vystavenie karty

Kartu vystavíte priamo v systéme s pred nabitým kreditom. Alebo sa zákazník zaregistruje online, kartu vystaví systém automaticky a zákazník si dobije kredit sám.

2

Distribúcia karty online, bez zbytočného čakania

Kartu s kreditom pošlete elektronicky cez email, whatsapp, messenger, sms alebo akýkoľvek iný komunikačný kanál. Nik nemusí čakať v rade.

3

Prehľad o zostatku kreditu

Zákazník vidí vždy aktuálny zostatok na svojej digitálnej karte vo svojom mobile. Taktiež na digitálnej karte môže vidieť posledné transakcie.

Kreditové produkty na Memberyo

Najčastejšie využívané produkty v praxi

Memberyo umožňuje rôznorodé a variabilné možnosti použitia, ale toto sú najťastejšie formy, ktoré využívajú naši zákazníci v praxi.

Dobíjacie karty

Kartu vystavíte vy resp. zákazník si ju stiahne po registrácii s nulovým kreditom. Následne si klient na ňu môže dobiť ľubovoľný kredit. Aj viacnásobne a následne s ním platiť.

Prednabité karty

Kartu vystavíte vy resp. zákazník si ju kúpi online s určitým kreditom. Po minutí si klient môže dobiť kredit sám a naďalej platiť kreditom.

Voucher - Darčeková poukážka

Jednorázový digitálny voucher alebo digitálna darčeková poukážka umožňuje vytvoriť, zaslať a "spáliť" poukážku nasnímaním QR kódu.

Vstupenka s kreditom

Pre organizátorov podujatí je možné vytvoriť aj digitálnu vstupenku s kreditom. Pri kúpe vstupenky na podujatie si zákazník do nákupného košíka pridá aj adekvátny kredit, ktorým môže návštevník platiť na podujatí bezhotovostne.

Kde všade môžete Memberyo cashless využiť?

Uzatvorený platobný a kreditový systém na bezhotovostné platby pre:

Festivaly

Športoviská

Kaviarne

Reštaurácie

Eventové agentúry

Firmy

Čo všetko Memberyo cashless dokáže?

Užitočné funkcie ktoré určite oceníte

Prehľady a štatistiky pre vystavovateľa

Vystavovateľ karty má kompletný prehľad o každom zákazníkovi, skupine zákazníkov. Vidí kredity, zostatky a transakcie (plusové aj mínusové). Systém umožňuje vytváranie štatistík a prehľadov podľa rôznych parametrov (kasa, IČO, zákazník) a umožňuje automatické vyúčtovanie resp. clearing pri viacerých predajných miestach.

Akceptácia a čítačky kreditu

Akceptovanie kariet a odpočítavanie z kreditu je možné buď mobilnou aplikáciou Paysy/Memberyo (iOS, Android), alebo existujúcim systémom. Podmienkou je integrácia a prepojenie s danou službou.

Efektívna Komunikácia

Vďaka možnosti zasielať push notifikácie, doručené priamo do mobilu na uzamknutú obrazovku, je komunikácia efektívnejšia ako tradičnými komunikačnými kanálmi ako sú mail či sms.

Zobrazovanie užitočného obsahu

Na zadnej strane digitálnej karty si môžete sami vytvárať vhodný obsah, prispôsobený jednotlivým skupinám zákazníkov. Môžete zdieľať dôležité informácie, dokumenty, kontakty, linky, prípadne zobrazovať posledné transakcie.

Vrátenie kreditu

Individuálne nastaviteľná služba, ktorá umožňuje nespotrebovaný kredit vrátiť zákazníkovi.

API

Možnosť napojiť vendingový stroj alebo iné zariadenie ktoré následne dokáže akceptvať kreditovú kartu.