Memberyo pre fitness centrum

Platforma pre fitko

na predaj a správu

členstiev

Predávajte svoje členstvo online a menežujte svoju členskú základňu. Zabudnite na plastové karty a vstúpte do novej éry moderných fitiek. Prineste Vašim zákazníkom viac benefitov a zvýšte svoj obrat vďaka užitočným funkciám.

Predávajte svoje členstvo online a menežujte svoju členskú základňu. Zabudnite na plastové karty a vstúpte do novej éry moderných fitiek. Prineste Vašim zákazníkom viac benefitov a zvýšte svoj obrat vďaka užitočným funkciám.

Produkty pre fitness centrum

Základné typy produktov pre moderný gym

Memberyo využíva technológiu digitálnych kariet v mobilnej peňaženke Apple Wallet a Google Wallet. Zákazník si kartu pohodlne uloží do svojho mobilného telefónu. Okrem identifikácie vstupu, slúži karta aj ako komunikačný kanál.

Membership členstvo

Zákazník si zakúpi členstvo na určítý čas a systém automaticky vyhodnocuje pri každom vstupe jeho platnosť. Členstvo môže byť pravidelne automaticky obnovené z bankovej karty. Týmto spôsobom automatizujete svoje cashflow.

Vstupová karta

Vytvorte produkt, definujte cenové relácie počtu vstupov a môžeze predávať vstupové digitálne pernamentky. Pre každý produkt viete definovať benefity, ktoré zákazník získa kúpov vášho produktu. Pri kontrole vstupu sa automaticky odpočíta vstup.

Kreditová karta

Ak Váš zákazník nevie ako často bude chodiť a nechce sa viazať, ponúknite mu možnosť kreditovej karty. Vy máte peniaze v predstihu a on postupne míňa kredit, ktorý si u Vás dobil. Možnosť definovať bonusový kredit pri učitej dobitej výške.

Rezervácia objektov a tréningov

Platforma Vám ponúka moderný rezervačný systém, ktorý v sebe skrýva jedinečnú výhodu. Vaši členovia si môžu vytvárať rezervácie skôr alebo za zvýhodnených podmienok. Byť členom sa jednoducho oplatí.

Už žiadne čakanie na recepcii

Svoje členstvo alebo vstupy si zákazník zakúpi online

Množstvo užitočných funkcií Vám dokáže ušetriť čas a efektívnym spôsobom monetizovať Vašich zákazníkov. Rôzne štatistické údaje Vám môžu pomocť efektívnejšie nasatviť procesy.

Automatická obnova členstva

V každom momente viete koľko členstiev bude obnovených budúci mesiac. Zlepšuje cashflow.

Okamžitá distribúcia karty

Členskú kartu dostane zákazník ihneď po zaplatení. Na digitálnej karte vidí zákazník platnosť, zostatok vstupov, alebo kredit.

Kontrola vstupov

Systém je možné napojiť na scanner, alebo turniket a okamžite vyhodnocuje oprávnenie vstupu.

Prehľadné štatistiky

Tržby, vstupy, zostatok kreditov, informácie o zákazníkoch. Všetky tieto štatistiky nájdete v systéme.

Všetky vstupy v jednom systéme

Jeden scanner vládne všetkým

Pomocou platformy Memberyo dokážete kontrolovať vstupy Vašich členov a vstupy produktov UpBalansea a Multisport z jedného scannera. Všetky vstupy sa automaticky zapisujú do týchto systémov a Vám bude stačiť už len jeden scanner.

Koniec neoprávneným vstupom

Kontrola vstupov cez Biometriu tváre

Posuňte kontrolu vstupov na úplne iný level. Vďaka našej biometrickej čítačke tváre dokážete kontrolovať vstupy členstiev pomocou biometrie tváre. Doba kedy posuniete kartičku kamarátovi skončila.

Vytvorenie FACE ID

Po zakúpeni členstva si jednoducho na recepcii cez tablet vytvoríte FACE ID a priradíte ho k svojmu členstvu.

Okamžité vyhodnotenie vstupu

Systém napojený na scanner alebo turniket automaticky vyhodnotí oprávnenosť vstupu zákazníka.

Nový predajný kanál

Súčasťou nášho riešenie je aj vytvorenie webu na predaj členstva. Predávať môžete okamžite.

Web pre nákup členstva

Na základe Vašej firemnej identity Vám vytvoríme web, kde môžete okamžite začať s predajom. Stači ak si zadefinujeme produkty a ich parametre a o všetko ostatné sa postaráme my.

Členské konto

Každý zákazník, ktorý si zakúpi Vaše členstvo alebo produkt má vytvorený účet vo Vašom rozhraní, kde si môže spravovať svoje členstvá, benefity prípadne vidí špeciálny obsah.

Funkcie, ktoré oceníte

Ďalšie užitočné funkcie ktoré ponúka platforma Memberyo

CRM a štatistiky

Memberyo slúži ako komplexná platforma pre správu vašich členov a ako obchodno marketingový nástroj. Všetky potrebné štatistiky a informácie nájdete na jednom mieste.

Vytváranie a editovanie produktov

Zvoľte si typ produktu, dlžku platnosti, popis, cenu a predávate. Takto jednoduché to je. Produkt môžete kedykoľvek upraviť, alebo úplne zmazať.

Eshop - Predaj merchu

Platforma slúži aj pre predaj poduktov ako sú napríklad merch a podobne. Výhodou je, že práve členovia sa môžu dostať k produktom skôr alebo za zvýhodnenú cenu.

Benefity pre členov

Každý produkt môže mať definované špeciálne benefity, ktoré platia len pre neho. Buďte kreatívny a motivujte Vašich zákazníkov. Napumpujte Vaše členstvo skvelými benefitmi.

Komunikácia

Mať všetkých členov a zákazníkov v jednej platforme umožnuje aj efektívne komunikovať a filtrovať členov podľa rôznych kritérií. Posielajte maily alebo notifikácie na digitálne karty.

Kreditový systém

Digitálna karta može byť aj kreditová a zákazníkovi umožňuje utrácať u Vás kredit podľa potreby. Vy zase máte peniaze za služby v predstihu. Motivujte ho nech si dobije kredit.

Fakturácia

Modul fakturácia automaticky vystavuje faktúry za predané služby alebo produkty. Faktúry si viete jednoducho exportovať a nahrať do účtovného systému.

Adresár členov

Mať všetkých zákazníkov pokope v jednom systéme Vám dáva výhodu oproti konkurencii a dáva Vám nové možnosti na marketing a komunikáciu. Zbierajte čo najviac dát a využite ich pre zvýšenie tržieb.